nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky Banner Fantastická zvířata
Bluesky Banner Fantastická zvířata
Přineste do dětského pokoje kouzlo s banerem Fantastická zvířata, který okouzlí každého malého dobrodruha. Tento závěsný dekorativní prvek s motivem Magical creatures je nejen krásný, ale také praktický díky dvěma kovovým okům pro snadné zavěšení. S rozměry 47×95 cm se skvěle hodí na zeď či dveře a přinese radost všem fanouškům fantastických světů.
Baner je dodáván v elegantní dárkové tubě, která zajistí jeho bezpečný transport i uskladnění. Vyzdobte pokoj originálním a kvalitním doplňkem, který podpoří dětskou fantazii a vytvoří příjemnou atmosféru plnou kouzel.
Věk: 6+
Rozměry: 47×95 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 70.00 cm |
| Výška balení | 100.00 cm |
| Délka balení | 0.10 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |