nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky 3D klíčenka Ninja Želvy
Bluesky 3D klíčenka Ninja Želvy
Objevte jedinečnou 3D klíčenku Bluesky s motivem Ninja Želvy, která nejenže ozdobí vaše klíče, ale také je bezpečně uchytí díky praktickému poutku na zavěšení. Tento originální doplněk je perfektním spojením stylu a funkčnosti pro všechny fanoušky oblíbených hrdinů.
S touto klíčenkou se každý den promění v malé dobrodružství, kdy máte své oblíbené Ninja Želvy stále u sebe. Klíčenka je vyrobena z kvalitního materiálu a svou lehkostí vás nezatíží.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 1.60 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |