nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bluesky 3D klíčenka Batman
Bluesky 3D klíčenka Batman
Objevte jedinečnou 3D klíčenku Batman, která přináší do vašeho každodenního života špetku superhrdinského kouzla. Tento detailně propracovaný doplněk s poutkem na zavěšení nejenže ochrání vaše klíče, ale zároveň vám umožní vyjádřit váš styl a vášeň pro ikonickou postavu Batmana.
Díky kompaktním rozměrům se klíčenka snadno vejde do kapsy i tašky, takže budete mít svého oblíbeného hrdinu vždy po ruce. Vstupte do světa fantazie a ukažte všem, že máte v sobě kousek odvahy a spravedlnosti jako Temný rytíř.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 7.50 cm |
| Výška balení | 1.50 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |