nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Blox Fruits Plyšová figurka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Blox Fruits Plyšová figurka
Sbírejte všechny své oblíbené plyšáky Blox Fruits. Každá krabička obsahuje jedno plyšové Mystery Fruit, takže nikdy nevíte, co dostanete!
Série 1 má ke sbírání 8 různých druhů ovoce.
Věk: 3 +
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |