Bino Jezdík pejsek na tyči
Bino Jezdík pejsek na tyči
Jezdík na tyči je hračka, kterou může dítě tlačit před sebou a pomáhá tak rozvíjet jeho motorické schopnosti.
Děti se učí rozlišovat barvy a zvířata. Vysoce kvalitní dřevěná hračka pro trvalé použití v designu pro batolata.
Nádherný dárek pro vaše dítě, zábavný a roztomilý.
Věk: 3+
Materiál: dřevo
Dřevěná rukojeť: 48 cm
Rozměry předmětu: 49 x 16 x 17 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 49.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 17.20 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |