nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bestway Vysavač AquaTronix G100 robotický do bazénu
Bestway Vysavač AquaTronix G100 robotický do bazénu
Bestway Vysavač AquaTronix G100 je bezdrátový robotický vysavač určený pro efektivní čištění bazénů s rovným dnem.
Ovládá se pomocí jediného vypínače a nabízí snadné použití bez složité instalace.
Je vhodný pro kulaté bazény s průměrem až 7,32 m, obdélníkové bazény do délky 9,56 m a oválné bazény do délky 7,92 m.
Vysavač pracuje autonomně až 90 minut na jedno nabití, přičemž doba nabíjení činí přibližně 5–6 hodin.
Součástí balení je nabíjecí kabel.
| Váha balení | 3.08 kg |
| Šířka balení | 27.5 cm |
| Délka balení | 30 cm |
| Výška balení | 21 cm |
| Vhodné | od 18 let |
| Věk | Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |