nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bestway Nafukovací zvířátko ŽELVA 183 x 173 cm
Bestway Nafukovací zvířátko ŽELVA 183 x 173 cm
Vydejte se na vodní dobrodružství s velkou nafukovací želvou v elegantním středomořském majolika designu, která zaujme nejen svou krásou, ale i praktičností. S rozměry 186 x 168 x 42 cm nabízí prostornou a stabilní plochu pro pohodlné lenošení na vodě jak pro děti, tak i dospělé. Odolné PVC materiály spolu se dvěma vzduchovými komorami a bezpečnostními ventily zaručují bezpečnost a dlouhou životnost. Robustní držadla usnadňují manipulaci a přenášení. Nafukování i vyfukování je snadné a rychlé, což oceníte při balení i skladování. Přineste do svého bazénu atmosféru dovolené s tímto unikátním designem inspirovaným středomořskou keramikou.
Věk: 3+
Rozměry nafouknutého: 186 x 168 x 42 cm
Rozměry vyfouknutého: 183 x 173 cm
Maximální nosnost: 85 kg
Materiál: PVC
Počet vzduchových komor: 2
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.82 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |