Bestway Nafukovací zvířátko TULEŇ 157 x 114 cm
Bestway Nafukovací zvířátko TULEŇ 157 x 114 cm
Užijte si léto plné zábavy s nafukovacím tuleňem od Bestway, který se stane skvělým společníkem při vodních radovánkách. Tento barevný mořský tvor s přátelským designem a vzorem na kravaty nabízí stabilitu díky pevným madlům a praktickému nafukovacímu ocasu a ploutvím. S rozměry 141 x 110 x 93 cm a nosností až 45 kg je ideální pro malé dobrodruhy od tří let, kteří chtějí bezpečně cákání v mělké vodě okořenit o spoustu legrace. Vyroben z odolného PVC a vybaven dvěma vzduchovými komorami, je snadno nafouknutelný i skladovatelný. Součástí balení jsou i opravné záplaty pro případ drobných nehod. Připravte své děti na nezapomenutelné chvíle plavání s tímto veselým nafukovacím tuleňem! Upozornění: používání pouze pod dohledem dospělé osoby.
Věk: 3+
Materiál: PVC
Rozměr nafouknutého výrobku: 141 x 110 x 93 cm
Rozměr ve složeném stavu: 157 x 114 cm
Maximální nosnost: 45 kg
Počet vzduchových komor: 2
Počet osob: 1
Šířka balení (cm): 24
Výška balení (cm): 24
Délka balení (cm): 7
Hmotnost balení (kg): 0.914
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.91 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |