nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Bestway Hrací míčky Splash & Play™ 250 ks
Bestway Hrací míčky Splash & Play™ 250 ks
Věk: 1+ let
Počet dílků: 250
Průměr míčku: Ø 5,85 cm
Materiál: plast
Barvy: modrá, žlutá, zelená, červená
Vzduchotěsná konstrukce
Bezpečný materiál
Rozvoj jemné motoriky a koordinace oko-ruka
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 35.00 cm |
| Délka balení | 44.00 cm |
| Váha balení | 1.53 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |