Batoh Minecraft
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Batoh Minecraft
Batůžek s úžasným motivem ''MINECRAFT'' potěší všechny fanoušky. Batoh je nezbytnou součástí jak na výlety, tak na uschování různých drobných pokladů.
Může se stát krásným módním doplňkem.
Výhody:
- Zapínání hlavní kapsy je na zip.
- Batůžek má i praktické závěsné poutko.
- Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy.
- Přední kapsa na zip.
Věk: 6+
Materiál: polyester
Rozměr batohu: 38 x 27 x 11 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 38.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.30 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |