Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Barbie, Fisher Price... NOVINKY MATTEL 2014

20.02.2014

Zcela novou kolekci hraček na náš trh uvedl již i Mattel. Výrobce populárních hraček pro nejmenší Fisher Price, tradičních panenek Barbie v jejichž světě je všechno možné nebo celé řady různých typů Hot Wheels autodráh a autíček na pull-back nebo klasických "angličáků".

Řadu panenek Barbie zasáhla módní vlna mořské tématiky, která jistě přímo souvisí s jarní a letní tématikou. Barbie s ploutvemi, mořskými koníky, panenky Barbie s křídly, ale i klasické nevěsty, které nesmí chybět v žádné nové kolekci a samozřejmě za stálé asistence Kena, věrného partnera panenky Barbie.


Hračky pro nejmenší Fischer Price nejvýrazněji v nové kolekci zastupují hračky s česky mluvícími funkcemi samozřejmě v nových barvách a designech. Dodržena byla hlavní tématika hraček s pejskem, kterého si Fischer Price vyhodnotil jako celosvětově nejoblíbenější zvířátko.

Hračky pro kluky mají opět silné zastoupení v silných chlapeckých značkách Hot Wheels a Matchbox, které jsou obě silně opřené o tradici klasického kovového autíčka tzv."angličáku". Bláznivé autodráhy Hot Wheels se staví tak snadno jako na zemi také na zdi.

Přes veliký přetlak nejrůznějších hraček na našem malém českém trhu si hračky od Mattela stále drží významnou pozici v oblíbenosti u našich nejmenších.

Barbie, Fisher Price... NOVINKY MATTEL 2014