Barbie Extra v oblečku do sněhu
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Barbie Extra v oblečku do sněhu
Úžasná série Barbie Extra pro všechny milovnice Barbie panenek. Stylová Barbie má, sebou kufr a je připravena na cestu kolem světa.
Barbie má svůj jedinečný styl, který je hravý a neotřelý. Polohovatelná panenka Barbie® v oblečku do sněhu má hravý nadčasový lyžařský vzhled se spoustou doplňků připravených na sněhové radovánky.
Tahle Barbie je opravdu, ale opravdu velmi Cool a měří 30 cm. Celkový outfit je velmi moderní a společně s doplňky je připravena na zimu.
Věk: 3+
Materiál: plast
Výška: 30 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 32.50 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška panenky | 30 cm |