nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Barbie Dream Besties panenka na kolečkových bruslích - Teresa
Barbie Dream Besties panenka na kolečkových bruslích - Teresa
Teresa je připravena na dobrodružství ve světě videoher a bruslení! Tato aktivní panenka Barbie® Dream Besties Teresa zaujme svým outfitem s obláčkovým motivem a bruslemi ladícími do stejného designu.
Se svou konzolí, telefonem a kabelkou ve tvaru obláčku se připravuje stát vývojářkou videoher.
A její dlouhé hnědé vlasy s oranžovými pramínky jsou ideální na parádní účesy!
Věk: 4+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 21.50 cm |
| Výška balení | 32.50 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.39 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |