nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
BABY born Víkendová Sada na kempování - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
BABY born Víkendová Sada na kempování - Poškozený obal
Sledovat východ slunce přímo z postýlky je prostě úžasné. BABY born si proto v předvečer najde v ústraní zahrady tichý koutek a postaví si tam svůj stan v tyrkysové barvě.
Na vnější straně stanu jsou vyobrazeni její zvířecí kamarádi, jak si užívají výlet v horách. Nad plápolajícím táborákem si BABY born opéká marshmallow a k tomu pije bylinkovou limonádu.
Potom se zachumlá do svého růžového spacáku a stráví noc na čerstvém vzduchu.
Když ráno u sousedů zakokrhá kohout, rozhrne přední stěny stanu a nadšeně pozoruje růžovo-modré nebe a vycházející slunce.
Kvalitní příslušenství pro originální panenku BABY born. Pro radost z nápadité, rozmanité a dlouhotrvající hry.
Vhodné pro panenku velikosti 36 cm a 43 cm. BABY born Víkendová Sada na kempování obsahuje stan, spacák, táborák, marshmallow a láhev limonády.
Věk: 3+
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.71 kg |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 36.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |