BABY born Minis Sada s vanou a panenkou
BABY born Minis Sada s vanou a panenkou
Amy je ve svých růžových plavečkách prostě rozkošná. Skvěle se k ní hodí BABY born Minis vanička s legračními kačenkovými nohami.
Mini vanička je dokonce vybavena i polštářkem ve tvaru srdíčka a mini sprchovou hlavicí.
Mini panenka Amy nemůže odolat a hned se spolu se svou gumovou kačenkou do vany ponoří.
Panenka BABY born Minis Amy je velká 7 cm a součástí je vanička a kačenka.
Věk: 3+
Materiál: plast
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 8.50 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška panenky | 7 cm |