Baby Born Jonas, 43 cm
Baby Born Jonas, 43 cm
Jonas, panenka z oblíbeného animovaného seriálu BABY born, přichází ve své nové podobě s bohatou výbavou a neobyčejnými funkcemi. S 43 cm výškou je ideálním společníkem pro malé maminky, které si chtějí užít hraní plné interakce a zábavy. Kouzelný talířek s bílou destičkou oživuje krmení – stačí kapka vody a objeví se lahodné jídlo s roztomilým obličejem. Po nakrmení nebo napití z lahvičky můžete Jonase posadit na nočník, kde zmáčknutím bříška vykouzlí obrázek čůrání či kakání. Panenka dokáže i ronit slzy, které vyžadují utěšení pomocí dudlíku – jeho otočením o 180° se mění otevření očí. Pohyblivé klouby umožňují vzít Jonase i do vany, kde rychle uschne díky možnosti odejmutí jedné nohy pro snadnější čištění a odtok vody. V balení najdete kromě panenky také lahvičku, dudlík, talířek, nočník, plenku, rodný list, arch samolepek a dva náramky přátelství – jeden pro Jonase a druhý pro malou maminku jako symbol pevného pouta.
Věk: 3+
Rozměry balení: 25 x 37.5 x 20 cm
Hmotnost balení: 1.908 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 37.50 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 1.91 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |