nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
BABY born Jezdecká souprava růžová 43 cm
BABY born Jezdecká souprava růžová 43 cm
Každý výlet ke koním se s touto růžovo-šedou jezdeckou soupravou pro panenky BABY born promění v nezapomenutelné dobrodružství.
Kompletní set zahrnuje pohodlné jezdecké kalhoty, tričko s dlouhým rukávem doplněné o odnímatelnou módní vestu, stylové jezdecké boty a bezpečnostní helmu s elastickým páskem, který zajistí perfektní upevnění. Design s roztomilými koňskými motivy podněcuje dětskou fantazii a umožňuje realistické hry plné rolí – od hřebelcování koníka až po vyjížďku či hraní ve stáji.
Díky snadnému převlékání je outfit ideální pro panenky velikosti 43 cm a dává jim šmrnc opravdové jezdkyně.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 36.00 cm |
| Délka balení | 10.00 cm |
| Váha balení | 0.34 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |