nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
BABY born Dupačky mátové, 43 cm
BABY born Dupačky mátové, 43 cm
Nechte panenku BABY born zažít pohodlí a jemnost, kterou nabízí mátové dupačky navržené přesně pro ni. Tyto dupačky v pastelové mátové barvě jsou nejen krásné na pohled, ale i neuvěřitelně měkké a příjemné na dotek. Jemné detaily na rukávech a nohavicích dodávají oblečku unikátní styl, zatímco ramínko z recyklovaného materiálu přispívá k udržitelnosti. Ideální volba pro spaní, mazlení i hraní – vaše panenka bude snít o dobrodružstvích oblečená právě v těchto dupačkách.
Věk: 3+
Rozměry balení: 30.7 x 35 x 0.8 cm
Hmotnost balení: 0.133 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.70 cm |
| Výška balení | 35.00 cm |
| Délka balení | 0.80 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |