nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Baby Annabell Slavnostní den - panenka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Baby Annabell Slavnostní den - panenka
Baby Annabell Slavnostní den - panenka
Panenka Baby Annabell ve speciální limitované edici "Můj slavnostní den", která se chová jako opravdové miminko
Panenka má mnoho funkcí. Pije vodu z lahvičky, roní slzy a čůrá. Při pití hýbe pusinkou a otevírá a zavírá oči, pak si odříhne.
Směje se, žvatlá, usíná.
Je oblečena do pruhovaných šatů s dekorací malých dortíků.
Součástí jsou také čtyři talíře na dort a čtyři dortíky s roztomilými postavičkami.
Věk: 3+
Materiál: plast, polyester
Baterie: 3 x AA/R6 1,5 V (nejsou součástí)
Velikost panenky: 43 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 32.00 cm |
| Výška balení | 38.00 cm |
| Délka balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 1.5 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |