nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Babu Vzdělávací tabule se zámky
Babu Vzdělávací tabule se zámky
Babu Vzdělávací tabule se zámky nabízí dětem interaktivní způsob, jak objevovat a procvičovat jemnou motoriku.
Tabule obsahuje několik unikátních zámků, které děti otevírají a zavírají, čímž se učí koordinovat ruce a oči, rozvíjet logické myšlení a zkoumat příčiny a následky. Každý zámek je odlišný a stimuluje zvídavost, kreativitu a trpělivost při řešení jednoduchých mechanismů. Díky různorodým úkolům si děti zábavnou formou zlepšují grafomotorické dovednosti a zároveň rozvíjejí schopnost soustředění.
Dřevěná deska je pevná a kvalitní, je zárukou dlouhé životnosti i při intenzivním využití. Kovové zámky jsou robustní a odolné, což zajišťuje, že tento produkt vydrží léta zábavy a učení.
Vzdělávací tabule se zámky je skutečně multifunkční nástroj, který podporuje rozvoj dovedností potřebných pro úspěch ve škole i v životě.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Délka balení | 0.90 cm |
| Váha balení | 0.49 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |