Babu Skládačka housenka
Babu Skládačka housenka
Babu Skládačka housenka je hračka složená z barevných dílků, které děti snadno spojují dohromady. Tento princip podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace rukou a očí a zároveň stimuluje logické myšlení.
Kombinace různých tvarů a barev umožňuje dětem zábavnou formou rozvíjet kreativitu. Hračku lze bezpečně používat díky odolným a netoxickým materiálům.
Věk: 18m+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 31.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.29 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |