nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Babu Labyrint pes
Babu Labyrint pes
Babu Labyrint pes je motorická hračka podporující rozvoj jemné motoriky, koordinace oko–ruka a soustředění. Dítě pohybuje prvky po vyznačené dráze a přirozeně si procvičuje přesnost, trpělivost i základní logické uvažování.
Jednoduché a přehledné provedení je vhodné i pro menší děti. Motiv pejska zvyšuje atraktivitu hračky a motivuje k opakované hře.
Vhodné pro domácí prostředí i mateřské školy.
Věk: 24m+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.26 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |