nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Babu Dřevěná hra s ozubenými kolečky
Babu Dřevěná hra s ozubenými kolečky
Babu Dřevěná hra s ozubenými kolečky je edukativní motorická hračka zaměřená na rozvoj logického myšlení, jemné motoriky a pochopení základních mechanických principů. Děti při otáčení jednotlivých koleček sledují jejich vzájemný pohyb a přirozeně objevují princip příčiny a následku.
Dřevěné provedení zajišťuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost. Hra podporuje soustředění, koordinaci ruka–oko i trpělivost při objevování nových kombinací otáčení.
Věk: 18m+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 30.60 cm |
| Výška balení | 30.80 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.23 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky) |