nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Babu Activity board Farma
Babu Activity board Farma
Babu Activity board Farma je dřevěná manipulační deska zaměřená na rozvoj jemné motoriky, koordinace ruka–oko a logického myšlení. Tematické zpracování farmy podporuje rozšiřování slovní zásoby i přirozenou dětskou zvídavost.
Interaktivní prvky, jako jsou otočné, posuvné a otevírací části, pomáhají dětem pochopit princip příčiny a následku a posilují soustředění i samostatnost při hře. Díky pevnému provedení je vhodná pro každodenní používání doma i ve školkách.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 31.50 cm |
| Výška balení | 41.00 cm |
| Délka balení | 5.60 cm |
| Váha balení | 1.01 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |