BAAGL Školní penál jednopatrový Panda
BAAGL Školní penál jednopatrový Panda
Šedivý dvouchlopňový penál s příjemným plyšovým povrchem a obrázkem roztomilé pandy.
Penál se po otevření rozbalí, takže se do něj vše pohodlně vejde a školák se v něm snadno orientuje.
Klasický školní jednopatrový penál s dvěma chlopněmi.
Uzamykatelný na kvalitní zip. Bez náplně.
Parametry:
- Šířka: 13,5 cm
- Výška: 20,5 cm
- Hloubka: 4 cm
- Rozměr: 13,5 x 20,5 cm
- Materiál: 100% polyester
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 do 10 let |
| Šířka balení | 20.50 cm |
| Výška balení | 13.50 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |