Auto City Collection SK 11 cm pullback Polícia
Auto City Collection SK 11 cm pullback Polícia
Kovové záchranářské auto s natahováním pull-back, světlem a zvukem. Stisknutím tlačítka na střeše auta se zapne blikající maják se zvuky.
Přední dveře lze otevřít. Pořiď si všechna autíčka do své sbírky záchranných aut!
Věk: 3+
Materiál: kov, plast
Délka: 11 cm
Baterie: 2 x LR41 (součástí balení)
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Délka balení | 15 cm |
| Váha balení | 0.0129 kg |
| Šířka balení | 6 cm |
| Typ baterií | LR41/AG3 |
| Vhodné | od 3 let |
| Výška balení | 13.5 cm |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| počet baterií | 2 ks |
| záruka | 2 roky |