Angry Birds Elektrický zubní karáček
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Angry Birds Elektrický zubní karáček
Angry Birds Elektrický zubní karáček
To nejlepší pro Vaše děti! Motivujte, Vaše děti k čištění zubů s profesionální zubní hygienou od Dr.Fresh.
Elektrický kartáček s oblíbeným Ruďákem z filmu Angry Birds zaručeně naučí Vaše děti jak správně čistit zuby.
Věk: 3+
Tvrdost: soft
Výška kartáčku: 19 cm
Výška hlavice: 8 cm
Baterie: AA 1,5V (souičást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |