nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Velká sada - tajný deník
Alltoys Velká sada - tajný deník
Udržuj všechna svá tajemství v bezpečí v tajného deníku v krabičce! Deník můžeš vyzdobit různými dekoracemi a schovat si ho do krabičky jako tajný poklad.
Výrobek je z pevného, odolného papíru s hladkou povrchovou úpravou.
Věk: 6+
| Váha balení | 0.38 kg |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Vhodné | od 6 let |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |