nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Stavebnice elektrické obvody
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Alltoys Stavebnice elektrické obvody
tavebnice Electron Block je edukativní pomůcka zaměřená na výuku základů elektroniky a fyziky. Díky modulární konstrukci umožňuje sestavování více než 40 různých elektrických projektů. Součástí balení je 25 modulů, například výkonový modul, napájecí modul, klakson, otočný modul, fotosenzitivní modul, USB modul a další komponenty včetně desek a vodičů.
Děti se prostřednictvím praktických pokusů učí principům elektrických obvodů, jako jsou paralelní zapojení, rezistory či přepínače. Stavebnice podporuje rozvoj logického myšlení, jemné motoriky a zájem o vědu a technologie. Bezpečné provedení navíc zajišťuje, že si děti mohou osvojovat znalosti formou hry a experimentování.
Věk: 8+
Počet modulů: 25
Počet projektů: více než 40
Obsahuje: výkonový modul, napájecí modul, fotosenzitivní modul, klakson, otočný modul, USB modul, desky, vodiče
Baterie: 3x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 7.00 cm |
| Délka balení | 25.00 cm |
| Váha balení | 0.80 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |