nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Společenská hra Harry Potter Top Trums battle mat
Alltoys Společenská hra Harry Potter Top Trums battle mat
Vstupte do světa kouzel a magie s deskovou hrou Top Trumps Battle Mat Harry Potter, kde se utkají nejsilnější čarodějové a čarodějky z Bradavic. Tato strategická karetní hra vás zavede do fascinujícího souboje v kategoriích jako délka hůlky, první rok v Bradavicích nebo index strachu. Sbírejte karty, plánujte tahy a staňte se vítězem sedmi bitev v této kompletně české verzi hry. Hra je ideální pro 2 a více hráčů a zabaví vás přibližně na 30 minut. V balení najdete podložku, balíček 30 postav z Harryho Pottera, žetony i pravidla, takže můžete začít hrát ihned po rozbalení. Připravte se na kouzelný souboj plný napětí a zábavy!
Věk: 6+
Počet hráčů: 2+
Doba hry: 30 min
Jazyková verze: CZ
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |