nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Plyšový Furby 18 cm
Alltoys Plyšový Furby 18 cm
Přivítejte ve svém dětském pokoji plyšového kamaráda, který zaujme nejen hebkým materiálem, ale i svou legendární podobou – Furbyho v plyšové verzi. Tento mazlivý společník bez elektroniky je ideální pro malé děti, které si ho mohou vzít do postýlky nebo na cesty. S velikostí přibližně 18,5 cm se pohodlně drží v ruce a nabízí příjemný dotek díky jemnému materiálu, který zve k objetí a mazlení.
Furby jako měkký plyšák je perfektní volbou pro všechny, kdo hledají hračku s kouzlem známé značky v bezpečné a klidné podobě bez potřeby baterií či elektroniky.
Věk: 0+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| materiál | Plyš |