nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Minecraft 3D Toppeez figurka série 2
Alltoys Minecraft 3D Toppeez figurka série 2
Ponořte se do světa Minecraftu s 3D Toppeez figurkami série 2, které přinášejí sběratelský zážitek v novém rozměru. Každý balíček skrývá jednu náhodnou postavičku, kterou můžete přidat do své kolekce nebo využít jako zábavný dárek pro fanoušky této legendární hry.
Tyto figurky nejsou jen dekorací, ale i vstupenkou do nekonečného dobrodružství! Nasbírejte všech 24 druhů a ukažte svůj jedinečný styl v Minecraft světě.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 3.54 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |