nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Magická skládací kostka
Alltoys Magická skládací kostka
Objevte svět nekonečných tvarů a kombinací s Alltoys Magickou skládací kostkou, která stimuluje logické myšlení i kreativitu malých i velkých objevitelů.
Tato interaktivní hračka je skvělým pomocníkem při rozvoji jemné motoriky a zároveň nabízí zábavu na cestách díky své kompaktní velikosti. Využijte všechny možnosti, které tato skládací kostka přináší, a ponořte se do světa fantazie, kde hranice tvoření neexistují.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 6.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |