nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Mačkací kamarádi Bao knedlíčky
Alltoys Mačkací kamarádi Bao knedlíčky
Už jste někdy drželi hračku, která vás doslova pohltí svým měkkým a gelovým povrchem?
Alltoys Mačkací kamarádi Bao knedlíčky jsou přesně takové – jejich gelový materiál připomíná mačkání rosolovitého želé, které uklidňuje a přináší radost všem generacím. Tyto barevné kamarády můžete vzít kamkoliv s sebou díky praktickému obalu. Navíc jsou ideální nejen jako zábavná hračka, ale i jako antistresový pomocník během náročných chvil. Vyberte si z široké škály atraktivních barev a dopřejte si okamžiky pohody kdykoliv během dne.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 5.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Váha balení | 0.09 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |