nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Kreativní navlékací sada - Džungle se zvířátky - Poškozený obal
Alltoys Kreativní navlékací sada - Džungle se zvířátky - Poškozený obal
Věk: 3+ let
Materiál: Dřevo
Rozměry balení: 30 x 20 x 4 cm
Hmotnost balení: 0.2 kg
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.20 kg |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Vhodné | od 3 let |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Dřevo |
| záruka | 2 roky |