Alltoys Kosmetická sada se svítícím zrcátkem L.O.L.
Alltoys Kosmetická sada se svítícím zrcátkem L.O.L.
Rozjasněte každý den malých slečen s kosmetickou sadou Alltoys, která přináší zábavu i styl v jednom! Tato sada obsahuje svítící zrcátko, které rozsvítí každý kout a čtyři krásné rtěnky v designu L.O.L., které potěší každou malou parádnici.
Díky třem knoflíkovým bateriím LR44, jež jsou součástí balení, se světýlko v zrcátku rozsvítí ihned po vybalení. Vstupte do světa fantazie a kreativity plného barev a světla, který podpoří dětskou představivost a radost z líčení.
Věk: 3+
Baterie: 3x LR44 (součást balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 26.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | LR44 (knoflíková) |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |