nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Kosmetická sada s rtěnkou a lakem na nehty Ledové království
Alltoys Kosmetická sada s rtěnkou a lakem na nehty Ledové království
Objevte kouzelný svět líčení s kosmetickou sadou Alltoys v designu Ledové království, která přináší radost malým princeznám od 3 let. Tato sada obsahuje dva laky na nehty, rtěnku ukrytou v hodinkách, přívěsek a samolepky – vše sladěné do oblíbeného motivu pohádkových postav.
Nechte děti rozvíjet svou fantazii a tvořivost při zdobení nehtů a hraní rolí, které je zavedou do mrazivých krajin plných dobrodružství. Připravte své malé umělkyně na zářivé chvíle s touto stylovou kosmetickou sadou!
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 29.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Holka |