nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Kombajn plastový
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Alltoys Kombajn plastový
Rozšiřte svou sbírku zemědělských strojů o plastový kombajn se setrvačníkem.
Skvělý dárek pro malé zemědělství.
Skladem barevně v zelené barvě a hnědé barvě. Dodáváno dle skladové dostupnosti.
Věk: 3+
Materiál: plast
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 19.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.41 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |