nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Karetní hra Harry Potter Gryffindor
Alltoys Karetní hra Harry Potter Gryffindor
Vydejte se na dobrodružství s exkluzivní karetní hrou Top Trumps v edici Harry Potter Nebelvír. Tento sběratelský klenot nabízí dva balíčky karet inspirované filmy Harry Potter a Ohnivý pohár a Harry Potter a vězeň z Azkabanu, které jsou uloženy v elegantním kovovém nebelvírském kufru. Hra prověří vaše znalosti o oblíbených bradavických postavách – kdo z nich je nejmazanější, nejodvážnější nebo nejmoudřejší? Turnaj tří kouzelníků může začít kdykoliv s minimálně dvěma hráči, ale hraní si užijí i větší skupiny. Sbírejte karty, porazte soupeře v soubojích vlastností a staňte se vítězem této magické výzvy! Vyzkoušejte své schopnosti a ponořte se do světa kouzel jako nikdy předtím.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 17.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |