nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Alltoys Karavan s přívěsem oranžový
Alltoys Karavan s přívěsem oranžový
Úžasný model karavanu s přívěsem pro všechny malé cestovatele.
Vozidlo je připravené na cestu na prázdniny. Funkce pull back – natáhni a jeď.
Věk: 3+
Délka auta: 10 cm
Délka auta s přívěsem: 22 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |