Aligames Povídačky Junior pro rodiny s dětmi 7-11 let

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
ALG 1002
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Aligames Povídačky Junior pro rodiny s dětmi 7-11 let

Povídačky Junior

Rodinná komunikační hra pro rodiny s dětmi ve věku 7- 11 let.

Hra Povídačky rozvíjí a podporuje vzájemnou komunikaci a porozumění mezi rodiči a dětmi, sourozenci i prarodiči. Rozvíjí paměť, fantazii i pozorovací talent a napomáhá zlepšovat vyjadřovací schopnosti dětí.

Povídačky přináší zábavné i naučné otázky na situace, se kterými se mohou děti setkat v běžném životě a dospělí mohou dětem poodhalit své zkušenosti a zážitky z dětství. Cílem hry je vzájemné porozumění v rodinách s mladšími školními dětmi, aby si rodiče s dětmi více povídali, zkoušeli svůj postřeh, vyprávění vlastních příběhů i zábavné soutěžení a poznávali světa kolem nás.

  • Nová hra Povídačky Junior odkrývá 40 různých naučných i zábavných témat, o kterých si mohou rodiče, prarodiče i pedagogové a psychologové s dětmi povídat a vzájemně se ještě více poznávat
  • Hra je složená ze 44 kartiček na karabině, které jsou tematicky doplněny barevnými obrázky s 360 otázkami a úkoly rozdělenými do 5 oblastí– přátelské rodinné povídání, pozorování detailů a maličkostí na obrázcích, rozvoj fantazie při vyprávění vlastních příběhů , poznávání světa kolem nás i zábavné soutěžení.
  • Je to jednoduchá zábavná i naučná hra pro min. 1 dítě ve věku 7- 11 let a 1 dospělého. Díky praktické karabině, která kartičky spojuje, lze hru vzít pohodlně kamkoli s sebou a dát si ji např. na batoh, do auta a hrát ji s dětmi kdekoli, doma, výletě, v autě, v čekárně u lékaře, v restauraci apod.

Věk: 7+
Rozměry balení: 10 x 15cm
Počet hráčů: 2-6
Délka hry: 10-60min
Země původu: ČR

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 6 do
Rozměr (cm) 10x15 cm
Vhodné od 7 do 11 let
Země původu ČR
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
Skladem - U Vás již zítra
479 Kč

Dotaz k produktu