Alexander Horký brambor Junior

-10%
399 Kč
359 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 30 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ALX A1527
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Alexander Horký brambor Junior

Alexander Horký brambor Junior

Zbavte se brambory, než uplyne čas a spálíte se! Zahrajte si skutečně akční a zábavnou párty hru pro 2 - 8 hráčů.

Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte se svou bramborou až na spodní okraj hrací desky! V této hře tahají postupně hráči otázky, kterých je přes 600, z balíčku karet na stole. Ostatní mají pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi a přehození horké brambory dalšímu protivníkovi. Před přečetním otázky roztočíte káču, která měří čas na odpovědi. Dokud se točí, musí všichni odpovídat na stejnou otázku. Ale pozor! Odpovědi se nesmí oprakovat a musí dávat smysl. Jakmile se káča zastaví, tak hráč, u kterého zůstala brambora, prohrál herní kolo a postoupí o jedno kolo dále ve své cestě přes rozpálený grilTen kdo jako první první přejde až na okraj grilu se spálí a ve hře končí. Kdo zůstane poslední - ten vyhrává!

Káču je možné nahradit aplikací časomíry zdarma pro váš mobil nebo tablet, kterou si můžete stáhnout ze svého App storu na Google play nebo Apple storu.

Obsah balení: Hrací deska, horký brambor, 165 ks karet s otázkami, 8 ks barevných figurek,  Káča, český a slovenský návod ke hře

Věk: 6+
Počet hráčů: 2 - 8
Délka hry: 30 min.
Materiál: plast, karton
Rozměry balení: 24,5 x 25,5 x 6 cm
Země původu: EU

záruka 2 roky
Věk od 6 let
Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 8 do
Pro koho Kluky a holky
Země původu EU
Doba hry (min) 30 min

Dotaz k produktu