Alexander Horký brambor Family

-11%
449 Kč
399 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 20 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Značka
Kód výrobce
ALX A2139
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Alexander Horký brambor Family

Nejlepší zábava od dob Člověče, nezlob se. Neskutečně živá hra s jednoduchými pravidly, kterou musíš zažít na vlastní kůži.

Odpovídej rychle, házej přesně a zbav se brambory dřív než dojde čas! Kdo z Vás dokáže rychle přemýšlet pod časovým tlakem?

V této rodinné hře hledají všichni hráči odpověď na stejnou otázku. Každý z nich má jen pár okamžiků na nalezení správné odpovědi a přehození horkého bramboru dalšímu hráči. Dokud se točí káča (nebo běží čas v aplikaci na mobilu) stále musíte odpovídat.

Zbavte se brambory, než vám uplyne čas a spálíte se! Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte na okraj grilu na hrací desce.

Skvělá zábava pro celou rodinu bez ohledu na věk!

Benefity hry - skvělá zábava pro více hráčů (až 8) - jednoduché otázky - otestuje vaše rychlé myšlení - legrační přeřeky a "holé" výmysly - spojení s aktivním pohybem a zručností při házení V této hře tahají postupně hráči jednoduché, stručné otázky z balíčku karet na stole. Otázek je k dispozici přes 650. Ostatní hráči mají po přečtení pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi a přehození horké brambory dalšímu protivníkovi.

Jak se hraje: V této hře tahají postupně hráči jednoduché, stručné otázky z balíčku karet na stole. Ostatní hráči mají po přečtení pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi a přehození horké brambory dalšímu protivníkovi.

Čeká na vás přes 650 všetečných otázek. Před přečtením otázky roztočíte káču, která měří čas na odpovědi. Dokud se točí, musí všichni odpovídat na stejnou otázku. Ale pozor! Odpovědi se nesmí opakovat a musí dávat smysl. Jakmile se káča zastaví, tak hráč, u kterého zůstala brambora, postoupí o jedno políčko dále ve své cestě přes rozpálený gril. Kdo dojde na poslední políčko, spálí se a vypadává ze hry.

Vítězem se stává poslední "přeživší". V této hře není nouze o legrační přeřeknutí, nesmyslné hlášky i uhozené výmysly. Je to skvělá zábava bez ohledu na věk!

Poznámka: Místo roztočené káči můžete využít aplikaci časomíry v mobilu, kterou si stáhnete zdarma z Apple storu nebo Google Play.

Balení obsahuje: Hrací deska – 1 ks, horký brambor – 1 ks, karty s otázkami – 165 ks, barevné figurky – 8 ks, Káča – 1 ks, český a slovenský návod ke hře, (možnost stažení časové aplikace na mobil. telefon).

Věk: 8+
Počet hráčů: 2 – 8
 

záruka 2 roky
Vhodné od 8 do 99 let
Šířka balení 24.50 cm
Výška balení 25.50 cm
Délka balení 6.00 cm
Hmotnost balení 0.64 kg
Pohlaví Unisex
Počet hráčů (do) 8 do
Počet hráčů (od) 2 od
Doba hry (min) 30 min
Věk Školák (6-11 let)

Dotaz k produktu