Alexander Blechy Mini

49 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 220 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ALX A1754
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Alexander Blechy Mini

Alexander Blechy Mini

Velmi zábavná kapesní hra nejen pro zábavu při školních přestávkách, odhalí zručnost až u 4 hráčů.

Hráči musí tlakem velkého žetonu na hranu menšího žetonu (blechy) přinutit blechu k výskoku a letu směrem na cíl - do mističky. Správný směr vyžaduje trochu šikovnosti a tréninku. Komu se podaří dopravit všechny blechy do misky je pánem blech!

  • Příprava hry: Každý hráč dostane 4 malé blechy a 1 velkou (plastové kolečko) stejné barvy. Mističku umístí do středu mezi sebe.
  • Průběh a cíl hry: Hru začíná nejmladší hráč. Položí malou blechu na zem nebo stůl v dohodnuté vzdálenosti od mističky. Snaží se „doskákat“ s malými blechami do mističky tak, že přitlačí velké kolečko na okraj malé blechy. Cílem hry je umístit všechny své blechy do mističky. Každý hráč má v jednom kole právo na 3 pokusy „vstřelení“ vybrané blechy do mističky. Blechou, která nespadla do mističky, můžete opakovat střelu, ale jen z místa kde předtím dopadla. Po třetím pokusu (úspěšném či neúspěšném) pokračuje ve hře další hráč ve směru hodinových ručiček. Jestliže hráč umístí svou blechu do mističky hned při prvním nebo druhém pokusu, použije zbývající počet pokusů z celkových 3 na svou další blechu.
  • Vítězství: Kdo umístí jako první do mističky všechny 4 blechy své barvy, vyhrává.

Obsah balení: Velká mistička (cíl), 4 sady blech ve 4 barvách, 4 velké odpalovací žetony, český a slovenský návod ke hře

Věk: 5+
Materiál: plast
Počet hráčů: 1 - 4
Délka hry: 10 - 30 min.
Rozměry:
Rozměry balení: 6 x 6 x 3 cm

záruka 2 roky
Počet hráčů (od) 1 od
Počet hráčů (do) 4 do
Doba hry (min) 30 min
Věk od 5 do 99 let
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu