nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Albi Tipni si! Oko bere
Albi Tipni si! Oko bere
Albi Tipni si! Oko bere je svižná týmová společenská hra zaměřená na odhad, logiku a schopnost správně vyhodnotit riziko. Každá karta skrývá hodnotu od 0 do 10 a zároveň odpověď na jednu z více než 200 originálních otázek. Úkolem hráčů je co nejpřesněji odhadnout správnou hodnotu a rozhodnout se, zda pokračovat ve hře, nebo včas skončit.
Cílem je přiblížit se co nejvíce k číslu 21, aniž by jej tým překročil. Díky jednoduchým pravidlům je hra rychle pochopitelná a vhodná i pro příležitostné hráče. Vysoký počet otázek a týmový princip zajišťují výbornou znovuhratelnost a dynamickou atmosféru při každé partii.
-
Věk: 10+
-
Počet hráčů: až 12
-
Typ hry: týmová, párty
-
Jazyk pravidel: čeština, slovenština
-
Obsah balení: 200 karet, přihrádka na karty, 2 žetony, pravidla
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 let |
| Šířka balení | 10.50 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 3.80 cm |
| Váha balení | 0.23 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí |
| Pohlaví | Unisex |