Albi Robinson Crusoe Záhada ztraceného města
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Albi Robinson Crusoe Záhada ztraceného města
Velké rozšíření pro Robinson Crusoe přináší napínavou pětidílnou kampaň, ve kterém budete pátrat po ztraceném městě Z.
Kromě toho se ale můžete těšit třeba na dvojici nových scénářů, hororový režim hry, nebo nový mechanismus šílenství.
Věk: 14+
Počet hráčů: 1 – 4
Průměrná doby hry: 60-120 min.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 14 let |
| Šířka balení | 29.20 cm |
| Výška balení | 29.20 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 1.20 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Doba hry (min) | 120 min |
| Počet hráčů (do) | 4 |
| Počet hráčů (od) | 1 |
| Věk | Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |