nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Albi Ovčí orchestr a ukradená nota
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Albi Ovčí orchestr a ukradená nota
Během proslulého hudebního festivalu jeden z členů vlčí poroty ukradl hlavní festivalovou cenu — Stříbrnou notu! Všichni vlci jsou podezřelí, ale kdo je pachatel?
Vaším úkolem je odhalit prohnaného zloděje a jeho komplice dříve, než všichni vlci opustí údolí.
Spolupracujte, vyslýchejte ovčí svědky a předcházejte si je dobrotami. Pomocí speciálního detektoru pravdy zkoumejte jejich svědectví a vyřazujte nevinné vlky.
Balení obsahuje: 16 karet s ovcemi, 16 karet s vlky, 40 karet s případy, 32 žetonů s hudebními nástroji, 36 žetonů se zeleninou, sáček na žetony, detektor pravdy, herní plán, figurku vlka a pravidla.
Věk: 7+
Počet hráčů: 2 - 4
Doba hry: 20 – 30 min.
| Váha balení | 0.93 kg |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Vhodné | od 7 let |
| Doba hry (min) | 20 min |
| Počet hráčů (do) | 4 |
| Počet hráčů (od) | 2 |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Školák (6-11 let), Pro celou rodinu |