Albi Nespoutané laškování

599 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 13 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
ALB J41
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Albi Nespoutané laškování

Albi Nespoutané laškování

Nespoutané laškování je určeno párům, které si chtějí okořenit intimní život, nebo skupinám, kterým i velmi odvážné hry na párty připadají příliš usedlé. Nespoutané laškování bude často pokoušet vaši odvahu, ale rozhodnutí, na co si troufnete, nechává na vás. Vždycky je ale dobré před hraním odložit stud u dveří, byť trocha červenání dělá hru ještě zajímavější.
 
Ve hře Nespoutané laškování budete vyzývat svého partnera či své protihráče k peprným úkolům, sami ale budete muset nabídnout něco na oplátku. Dvě stovky karet vám nabídnou více než 450 úkolů, při kterých je červenání rozhodně povoleno. Troufnete si na odvážné výzvy, které nenechají vašeho partnera chladným? A nabídnete za splnění vašich hříšných fantazií dostatečnou protihodnotu?
 
Hra Nespoutané laškování obsahuje: 70 karet Výzev, 70 karet Sázek, 30 karet Peprných výzev, 30 karet Peprných sázek, 40 žetonů bodů ve tvaru srdce, 12 oboustranných hráčských žetonů, Roztoč-to-vač, peříčko, 2 přehledové karty, 2 šátky na spoutávání či zakrývání očí a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Věk: 18+
Počet hráčů: 2-12
Doba hraní: 20+ min

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 12 do
Doba hry (min) 20 min
Vhodné od 18 let
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
Věk Starší (16+), Dospělí
Skladem - U Vás již 27.9.
699 Kč -14%
599 Kč

Dotaz k produktu