novinka

Albi Mise na Mars

-18%
799 Kč
649 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 28 DĚTEM
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
ALB 30093
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Albi Mise na Mars

Mise na Mars není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Zasaďte své první semínko do obyčejného písku obohaceného o krystaly hydrogelu.

Přeměňte odpad na živiny pro rostliny pomocí hydroponického a kapilárního systému. Zkoumejte, jak rostliny při svém růstu absorbují CO2 a vytvářejí kyslík, který můžete dýchat.

Sledujte, jak roste jídlo, které můžete jíst a naučte se, jak vyčistit vodu. Vše, co zbude, se vrátí zpět do odpadu a cyklus začne znovu. Rostliny můžete dále množit.

Součástí sady je skutečné laboratorní vybavení - indikátory testování plynu, vody a UV světla. Čekají tě hodiny, týdny a měsíce experimentování a nekonečné zábavy.

  • Postavte si vlastní vesmírnou kolonii.
  • Vypěstujte si opravdové jídlo bez zeminy.
  • Dozvíte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu.
  • Naučte se recyklovat vodu.
  • Vyčistěte vodu od znečištění.
  • Poznejte, co obsahuje balíček přežití.

Sada obsahuje: rukavice, maska, ochranné brýle, pinzeta, 2 ks pipeta, červená plastová trubička, odměrný válec 2 ks, měřící stupnice, červený kapilární knot 2 ks, sáček s pískem, Polyakrylát sodný, Hydroxid vápenatý, nádoba na čištění vody s víkem, 3 ks testovací nádobky, lakmusový papírek 2 ks, měřítko, výřez pro pěstební věž, talíř s předělem, základna, čirá kupole pro pěstební věž, černá kupole střední, malá černá nádrž na živiny 4 ks, UV korálky, samolepky.

Věk: 8+

záruka 2 roky
Věk od 8 let
Šířka balení 39.20 cm
Výška balení 30.00 cm
Délka balení 7.50 cm
Hmotnost balení 1.30 kg
Pro koho Kluky a holky

Dotaz k produktu