nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Albi Kvído Kvídova postřehovka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Albi Kvído Kvídova postřehovka
Hra Kvídova postřehovka je jednoduchá postřehová hra pro celou rodinu. Stačí se pozorně dívat na detaily obrázků chobotničky a snažit se zbavit všech karet v ruce.
Rychlejší a pozornější hráč vyhrává!
Rozdají se spravedlivě všechny karty všem hráčům a cílem hry je zbavit se co nejrychleji všech karet z ruky.
Karty se mohou odhazovat na odhazovací balíček pouze tehdy, pokud je na kartě alespoň jeden obrázek Kvída stejný jako na horní kartě odhazovacího balíčku.
Hra Kvídova postřehovka obsahuje: 55 oboustranných karet a pravidla.
Věk: 4+
Počet hráčů: 2 - 5
Doba hry: 5 - 10 min.
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 11.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.19 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Doba hry (min) | 5 min |
| Počet hráčů (do) | 5 |
| Počet hráčů (od) | 2 |